Hizmetler

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sizin için verdiğimiz her karar, veri, araştırma sektördeki en iyi uygulamalarla desteklenir. Her Google algoritma güncellemesini okuyor, her ücretli sosyal trendi takip ediyor ve her pazarlama dedikodusu tweet’ini takip ediyoruz, Performans pazarlama roket bilimi değil fakat bir o kadar da karmaşıktır. Emin ellerdesiniz.

Büyümenizi CRO ile mi desteklemek istiyorsunuz?

Dönüşüm oranı optimizasyon stratejilerimiz test edilebilir, izlenebilir, ölçeklenebilir ve hedeflerinize göre özelleştirilebilir.

what you get

CRO bir pazarlama stratejisi değil, bir iş stratejisidir.

CRO hızlı hareket ediyor. Geride kalmayın. Müşterilerinizin nasıl harekete geçtiğini öğrenmek büyük sonuçlar doğuracaktır:

O2'YE KATILDIĞINIZDA SİZİ NELER BEKLİYOR?

Yatırımınızın karşılığını almanız konusunda takıntılıyız. İşte bizden bekleyebilecekleriniz:

Vizyon

Hedefleriniz bizim takıntımızdır. Tam olarak ne istediğinizi bilmek için sizinle yan yana çalışıyor ve bunu başarmak en önemli önceliğimiz haline getiriyoruz. Sizin büyük hayalleriniz ve bizim büyük resmi düşünmemizle, markanızı parlayan bir yıldız haline getireceğiz.

İletişim

Kendimizden emin bir şekilde konuşur ve dikkatle dinleriz. Belirli bir stratejiyi neden seçtiğimizi tam olarak bileceksiniz ve her zaman döngü içinde tutulacaksınız. Raporlama ve iletişim sistemlerimiz, hedefinize en ön sıradan ulaşmanızı sağlar ve yol boyunca her türlü sorunuzu yanıtlayabiliriz.

Tecrübe

Biz çok disiplinli bir profesyoneller grubuyuz. İster ilk Google reklamlarınızı yayınlayın, ister sitenize gelen trafiği artırın veya yeni bir açılış sayfası tasarlayın, biz dijital pazarlamayı yaşayan ve soluyan bir ekibiz. Bu, hedefiniz ne olursa olsun, nasıl gerçekleştireceğimizi bildiğimiz anlamına gelir.

Sonuç

Kanıt elde ettiğiniz kârdadır. Elde ettiğimiz veriler kelimelerden daha etkilidir. Tecrübemiz adına bunu kendimizden emin bir şekilde söyleyebiliriz. Sonuç odaklı ekibimiz müşterilerimizin büyüme beklentilerinin sürekli üstünde sonuçlar alır ve sizin için de aynısını yapacağımıza güvenebilirsiniz.

Büyüme

Daha fazlasını başar, daha hızlı büyü. Sonuna kadar performans pazarlamacıları olarak, sürekli yeni stratejileri test ediyor ve güncel başarılarımızı geliştiriyoruz. Dijital pazarlamayla ilgili her konuda en son teknolojiyi kullanıyoruz, bu da işletmenizin zirvede kalması anlamına geliyor.

Onlar için yaptık sıra sizde:
bell
mami
voyex
ceylan
image_360_3_160x
sakli

Markanıza özel kişiselleştirilmiş planınızı oluşturalım.