fbpx

Ücretli reklamlarınızın sonuç alma zamanı geldi.

Doğru zamanda doğru mesajla doğru müşterileri bulabilirsiniz. Trafiği, dönüşümleri ve potansiyel müşterileri artırmak için tüm büyük Ücretli medya kanallarıyla çalışıyoruz.

01
Google Ads

Bir sonraki müşteriniz bir Google araması kadar uzakta. Nitelikli potansiyel müşterileri en yüksek amaç anında yakalamak için arama motoru reklam kampanyaları oluşturuyoruz.

02
Instagram Ads

Beğenilerden daha fazlasını elde ediyoruz, sonuç alıyoruz. Instagram uzmanlarımız, kaydırmayı durduran iş hedeflerinize göre uyarlanmış uçtan uca Instagram kampanyaları oluşturur.

03
Facebook Ads

Stratejiden kreatife kadar, hedef kitlelerinize özel görsel olarak ilgi çekici reklam kampanyaları ve yetiştirme hunileri oluşturuyoruz.

04
Tiktok Ads

Ekibimiz, reklamlarınızın yüksek hedefli, yüksek getirili kampanyalarla marka kişiliğinizi sergilemek için bu mega platformdan yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Ücretli reklamlar, sürdürülebilir büyüme için biletinizdir.

  • $106.5b Geçen yıl şirketler arama reklamcılığı için dünya çapında 106,5 milyar dolar harcadı.
  • %63 tüketicilerin %33’ü bir sosyal medya reklamına tıklamış ve doğrudan satın alma işlemi gerçekleştirmiştir.
  • %50 Ücretli reklam kullanıcılarının bir şey satın alma olasılığı organik ziyaretçilere göre %50 daha fazladır.

Her tıklama önemlidir. İşletmeler her yıl reklamcılığa daha fazla para yatırıyor. Ancak bütçelerini optimize ediyorlar mı? Kampanya hedefleri için doğru reklam ağlarını mı kullanıyorlar? Reklamlarını doğru yerlere mi yerleştiriyorlar? Doğru anahtar kelimeleri seçiyorlar mı? Önemli olan metrikleri takip ediyorlar mı? Ücretli medya sizin sorunuzsa, o2 cevabınızdır.

Siz zirvede kalabilin diye biz öndeyiz.

Süslü cümleler yok. Jargon yok. Sadece sonuçlar. o2’nin uzmanlığına güvenerek bu dünyanın dışında bazı faydalar görebilirsiniz:

01
Bir bilim insanı gibi dönüşümleri ve yatırım getirisini artırın

Ücretli medyaya bilimsel yaklaşımımız, pazarlama yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak için özel stratejinizin her yönünün test edilebileceği, ölçülebileceği ve geliştirilebileceği anlamına gelir.

04
Web sitenize daha fazla kaliteli trafik getirin

Denenmiş ve test edilmiş teklif stratejilerimiz, reklamlarınızın doğru kitleye gösterilmesini sağlar. Bu bir kazan-kazan: trafiğinizi artırırken kalitesini de koruyun.

01
İşe yarayan marka bilinirliği oluşturun

İster bir startup ister bir olun, ister geniş bir reklamlarınızı önemli olan gözlerin önüne yerleştiriyor ve çok kanallı bir varlıkla hedef kitleniz arasında itibarınızı oluşturuyoruz.

04
Markanız için doğru kitleyi hedefleyin

Daha az tahmin, daha az stres. Harcadığınız her bir kuruş doğrudan müşterilerinize ulaşmaya gider. Uzman anahtar kelime araştırmamız ve teklif stratejilerimiz, satın alma olasılığı en yüksek olanlara odaklanır.

İşte o2'ye katıldığınızda sizi nelerin beklediği

01
Vizyon

Hedefleriniz bizim takıntımızdır. Tam olarak ne istediğinizi bilmek için sizinle yan yana çalışıyor ve bunu başarmak en önemli önceliğimiz haline getiriyoruz. Sizin büyük hayalleriniz ve bizim büyük resmi düşünmemizle, markanızı parlayan bir yıldız haline getireceğiz.

01
İletişim

Kendimizden emin bir şekilde konuşur ve dikkatle dinleriz. Belirli bir stratejiyi neden seçtiğimizi tam olarak bileceksiniz ve her zaman döngü içinde tutulacaksınız. Raporlama ve iletişim sistemlerimiz, hedefinize en ön sıradan ulaşmanızı sağlar ve yol boyunca her türlü sorunuzu yanıtlayabiliriz.

01
Uzmanlık

Biz çok disiplinli bir profesyoneller grubuyuz. İster ilk Google reklamlarınızı yayınlayın, ister sitenize gelen trafiği artırın veya yeni bir açılış sayfası tasarlayın, biz dijital pazarlamayı yaşayan ve soluyan ödüllü bir ekibiz. Bu, hedefiniz ne olursa olsun, nasıl gerçekleştireceğimizi bildiğimiz anlamına gelir.

01
Sonuç Odaklılık

Kanıt kârdadır. Rakamlarımız kelimelerden daha yüksek sesle konuşur ve geçmişteki performanslarımız kendisi için konuşur. Sonuç odaklı ekibimiz müşterilerimizin büyüme beklentilerini sürekli olarak aşıyor ve sizin için de aynısını yapacağımıza güvenebilirsiniz.

01
Büyüme

Daha fazlasını başarın, daha hızlı büyüyün. Sonuna kadar büyüme pazarlamacıları olarak, sürekli yeni stratejileri test ediyor ve en son başarılarımızı geliştiriyoruz. Dijital pazarlamayla ilgili her konuda en son teknolojiyi kullanıyoruz, bu da işletmenizin zirvede kalması anlamına geliyor.

Bize Güvenenler

Onlar için yaptık şimdi sıra sizde: