fbpx

o2'nin e-posta pazarlama hizmetleri şunları içerir:

Tasarım

Yaratıcı ekibimiz, kullanıcılarınızın seveceği göz alıcı içerikler sağlamak için e-postalarınıza marka kimliğinizi aşılamanıza yardımcı olacaktır.

Metin Yazarlığı

E-posta söz konusu olduğunda, kopya her şeydir. İlgi çekici konu satırlarından cazip harekete geçirici mesajlara kadar, okunmaya değer bir hikaye oluşturacağız.

İzleme ve Analiz

E-posta göndermek için en uygun zamanı veya abonelerinizin hangi konu satırlarını açacağını biliyor musunuz? Veri odaklı bir yaklaşımla öğrenin.

Veritabanı Segmentasyonu

Belirli kitleleri hedefleyin ve konum, ilgi alanları ve satın alma geçmişi gibi unsurlara göre kişiselleştirilmiş, alakalı e-postalar gönderin.

Mobil Optimizasyon

E-postalarınızı her açıdan ele alıyor ve mobil cihazlar için optimize ederek cihaz ne olursa olsun sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Planlayalım!

Tüm bu süreci mail marketing konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla yürütün. Başlamak için tıklayın.

E-posta kampanyalarınızı yeni zirvelere taşıyın.

E-posta pazarlaması işletmeler için en değerli kanallardan biridir. E-postalar sayesinde işletmeler hedef kitleleriyle bire bir etkileşim kurabilir ve zaman içinde değerli ilişkiler geliştirebilir. Harika bir e-posta pazarlaması, abonelere ürünleriniz hakkında değerli bilgiler sağlayarak dönüşümleri artıracak ve gelirinizi yükseltecektir.

%760

segmente edilmiş kampanyalar gönderen pazarlamacıların gelirlerinde artış.

%760

segmente edilmiş kampanyalar gönderen pazarlamacıların gelirlerinde artış.

%61

Tüketicilerin çoğu e-posta yoluyla kolaylaştırılmış marka etkileşimlerini tercih ediyor.

İşte o2'ye katıldığınızda sizi nelerin beklediği

01
Vizyon

Hedefleriniz bizim takıntımızdır. Tam olarak ne istediğinizi bilmek için sizinle yan yana çalışıyor ve bunu başarmak en önemli önceliğimiz haline getiriyoruz. Sizin büyük hayalleriniz ve bizim büyük resmi düşünmemizle, markanızı parlayan bir yıldız haline getireceğiz.

02
İletişim

Kendimizden emin bir şekilde konuşur ve dikkatle dinleriz. Belirli bir stratejiyi neden seçtiğimizi tam olarak bileceksiniz ve her zaman döngü içinde tutulacaksınız. Raporlama ve iletişim sistemlerimiz, hedefinize en ön sıradan ulaşmanızı sağlar ve yol boyunca her türlü sorunuzu yanıtlayabiliriz.

03
Uzmanlık

Biz çok disiplinli bir profesyoneller grubuyuz. İster ilk Google reklamlarınızı yayınlayın, ister sitenize gelen trafiği artırın veya yeni bir açılış sayfası tasarlayın, biz dijital pazarlamayı yaşayan ve soluyan ödüllü bir ekibiz. Bu, hedefiniz ne olursa olsun, nasıl gerçekleştireceğimizi bildiğimiz anlamına gelir.

04
Sonuç Odaklılık

Kanıt kârdadır. Rakamlarımız kelimelerden daha yüksek sesle konuşur ve geçmişteki performanslarımız kendisi için konuşur. Sonuç odaklı ekibimiz müşterilerimizin büyüme beklentilerini sürekli olarak aşıyor ve sizin için de aynısını yapacağımıza güvenebilirsiniz.

05
Büyüme

Daha fazlasını başarın, daha hızlı büyüyün. Sonuna kadar büyüme pazarlamacıları olarak, sürekli yeni stratejileri test ediyor ve en son başarılarımızı geliştiriyoruz. Dijital pazarlamayla ilgili her konuda en son teknolojiyi kullanıyoruz, bu da işletmenizin zirvede kalması anlamına geliyor.

E-postalarınızın açılmasını ve potansiyel müşterilerinizin satışı kapatmasını sağlayalım.