fbpx

Büyümenizi CRO ile mi desteklemek istiyorsunuz?

Dönüşüm oranı optimizasyon stratejilerimiz test edilebilir, izlenebilir, ölçeklenebilir ve hedeflerinize göre özelleştirilebilir.

01
01
Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Markanızın yıldız olabilmesi için perde arkasını yönetiyoruz. Web sitelerinizin dönüşüm oranını artırmak için wireframe'ler, UX / UI, A / B testi kurulumu ve yönetimi ve sayfa yeniden tasarımı sağlıyoruz.

02
02
Landing Page Tasarımı

Hedef kitlenizi belirlemek, sorunlu noktalarını ele almak, çözümler sunmak ve onları dönüşüm sağlamaya yönlendirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz - hepsi yeni bir trafik dalgası için optimize edilmiş güzel bir tasarımda paketlenmiştir.

03
03
A/B ve Çok Değişkenli Testler

Ölçülebilir testlerle çevrimiçi varlığınızın her ayrıntısını optimize edin. Hedef sayfa ziyaretçiniz hakkında asla bir şey varsaymayın, tüm varsayımları test ediyoruz. A/B testine bilimsel yaklaşımımız, her kararın verilerle desteklendiği ve dönüşüm oranlarınızın yukarı ve doğru bir yörüngede kaldığı anlamına gelir!

Doğru CRO stratejisi büyük fark yaratır.

Dönüşüm oranı optimizasyonu veya CRO, web sitenizde istenen eylemi gerçekleştiren ziyaretçilerin yüzdesidir. Bu eylem hedeflerinize bağlıdır, ancak yaygın olanlar bir ürün satın almak, bir web seminerine kaydolmak veya bir hizmete kaydolmaktır.

%55

10 ila 15 açılış sayfası olan şirketler için potansiyel müşteri sayısında %55 artış.

%78

İşletmelerin %78i çoğu mevcut dönüşüm oranlarından memnun değil.

1/8

8'de 1 A/B testleri önemli bir değişim yaratır.

Her müşteri temas noktasını optimize etmek için pazarlama huninize dalarak yüksek kaliteli trafiği yeni müşterilere dönüştürür. Kullanıcıları web sitenize neyin getirdiği konusunda strateji geliştiriyor, onları geri çevirebilecek engelleri analiz ediyor ve dönüşümlerini sağlayan şeyleri optimize ediyoruz.

Web sitenizin dönüşüm oranını iyileştirerek, daha nitelikli potansiyel müşterilere, daha fazla gelire, daha düşük edinim maliyetlerine, mevcut potansiyel müşterilerden ve müşterilerden daha fazla değer elde etmeye ve kısaca daha iyi büyümeye giden yolunuzu hızlandıracağız. Ofiste kötü bir gün değil.

CRO bir pazarlama stratejisi değil, bir iş stratejisidir.

CRO hızlıdır. Geride kalmayın. Müşterilerinizin nasıl harekete geçtiğini öğrenmek büyük sonuçlar doğuracaktır:
Nitelikli müşteri adayı sayınızı artırın

Trafik alıyor ama satış yapamıyor musunuz? CRO içgörülerimiz ziyaretçilerinizi daha iyi anlamanızı ve geri gelmelerini sağlar.

Gelirinizi artırın

CRO'nuzdaki küçük bir gelişme bile gelirinizi artırabilir. Çabalarınızdan anında sonuç alarak para kazandıran bir döngü oluşturabilirsiniz.

Müşteri edinme maliyetinizi düşürün

CRO, ziyaretçileri müşteriye dönüştürmeyi vurgular ve doğru verilerle pazarlama maliyetlerinizi azaltabilir ve daha az maliyetle daha fazla müşteri elde edebilirsiniz.

Kullanıcı deneyiminizi iyileştirin

Kullanıcı deneyiminizi daha iyi hale getirmek için CRO'nun her yönünden yararlanılabilir. Müşterilerinizin sorunlu noktalarını tespit ediyor ve onlara istedikleri çözümleri sunuyoruz.

İşte o2'ye katıldığınızda sizi nelerin beklediği

01
Vizyon

Hedefleriniz bizim takıntımızdır. Tam olarak ne istediğinizi bilmek için sizinle yan yana çalışıyor ve bunu başarmak en önemli önceliğimiz haline getiriyoruz. Sizin büyük hayalleriniz ve bizim büyük resmi düşünmemizle, markanızı parlayan bir yıldız haline getireceğiz.

01
İletişim

Kendimizden emin bir şekilde konuşur ve dikkatle dinleriz. Belirli bir stratejiyi neden seçtiğimizi tam olarak bileceksiniz ve her zaman döngü içinde tutulacaksınız. Raporlama ve iletişim sistemlerimiz, hedefinize en ön sıradan ulaşmanızı sağlar ve yol boyunca her türlü sorunuzu yanıtlayabiliriz.

01
Uzmanlık

Biz çok disiplinli bir profesyoneller grubuyuz. İster ilk Google reklamlarınızı yayınlayın, ister sitenize gelen trafiği artırın veya yeni bir açılış sayfası tasarlayın, biz dijital pazarlamayı yaşayan ve soluyan ödüllü bir ekibiz. Bu, hedefiniz ne olursa olsun, nasıl gerçekleştireceğimizi bildiğimiz anlamına gelir.

01
Sonuç Odaklılık

Kanıt kârdadır. Rakamlarımız kelimelerden daha yüksek sesle konuşur ve geçmişteki performanslarımız kendisi için konuşur. Sonuç odaklı ekibimiz müşterilerimizin büyüme beklentilerini sürekli olarak aşıyor ve sizin için de aynısını yapacağımıza güvenebilirsiniz.

01
Büyüme

Daha fazlasını başarın, daha hızlı büyüyün. Sonuna kadar büyüme pazarlamacıları olarak, sürekli yeni stratejileri test ediyor ve en son başarılarımızı geliştiriyoruz. Dijital pazarlamayla ilgili her konuda en son teknolojiyi kullanıyoruz, bu da işletmenizin zirvede kalması anlamına geliyor.

Bize Güvenenler

Onlar için yaptık şimdi sıra sizde: